Business

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż.

~Janusz Korczak

Dlaczego aktywność u dzieci jest ważna?

Aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju dzieci. Nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale przede wszystkim umysłową – pomaga w radzeniu sobie ze stresem i krytyką, kształtuje odpowiednie wzorce zachowań, wpływa na pewność siebie w dorosłym życiu.

Dzieci mają w sobie naturalną potrzebę ruchu i codziennie realizują ją podczas zabawy.  Aby rozładować dziecięcą energię i skierować ją na właściwe tory, stworzyłam dwa autorskie plany zajęć sportowych, które idealnie dopasujesz do programu nauczania Twojego przedszkola – Małpia Sprawność oraz Piłka Nożna dla dzieci. 

Jeśli zastanawiasz się, co może przekonać rodziców do pozostawienia pociech pod opieką w Twoim przedszkolu, być może będą to właśnie zajęcia sportowe dla dzieci mojego autorstwa!

Pozwól, że opowiem Ci więcej o moich formach zajęć w przedszkolach, które możesz wdrożyć w program swojego przedszkola już dziś!

Wybierz formę zajęć dla swojego przedszkola!

Zajęcia z gimnastyki

Wzmacniamy aparat ruchu i zapobiegamy wadom postawy, a przy tym dobrze się bawimy!
Napisz do mnie

Program Małpia Sprawność w przyjazny i atrakcyjny sposób wzmacnia cały aparat ruchu malucha, przez co zapobiega powstawaniu wad postawy i innych ruchowych nieprawidłowości.

W trakcie zajęć dziecko ćwiczy m.in. bieganie, rzucanie, czołganie się, koordynację ruchową oraz równowagę. A co najważniejsze z uśmiechem na twarzy! Podczas ćwiczeń maluchy uczą się również współpracy w grupie, dyscypliny, koncentracji oraz nabywają pozytywnego skojarzenia z ruchem i aktywności

 

Zajęcia z Małpiej Sprawności odbywają się w zmiennych formułach, dzięki czemu zajęcia są różnorodne, a dzieci chętnie biorą w nich udział. W trakcie treningu wykonujemy m.in.: tory przeszkód, zabawy i gry zespołowe, wyścigi, zabawy z muzyką i wiele innych!

W tym celu wykorzystuję różnego rodzaju sprzęt sportowy, który dodatkowo uatrakcyjnia ćwiczenia, min. piłki, obręcze, woreczki, materace, szarfy, tunele, jeżyki, poduszki sensomotoryczne i wiele innych. 

 • Zajęcia sportowe prowadzone są na terenie Krakowa.
 • Odbywają się w Twojej placówce 1-2 razy w tygodniu. 
 • Czas trwania zajęć na jedną grupę to 30 minut.
 • W grupie może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. 
 • Jeśli w grupie znajduje się więcej niż dziesięcioro dzieci, to jest ona dzielona na pół.
 • Każda z grup ma również 30 minut zajęć

Zajęcia z piłki nożnej

Być może to właśnie w Twojej placówce swoje pierwsze zajęcia rozpocznie następca Roberta Lewandowskiego?
Napisz do mnie

Program sportowy oparty jest przede wszystkim na grach i zabawach, w których stopniowo wprowadzane są elementy piłkarskie. Głównym celem ćwiczeń ma być radość i uśmiech maluchów w czasie wspólnych treningów, a także rozbudzenie fascynacji sportem od najmłodszych lat.

Piłka nożna to sport uwielbiany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Nic dziwnego, że jest tak bardzo popularny, a rodzice chętnie zapisują swoje maluchy na treningi piłkarskie. Zajęcia sportowe dla dzieci z tej dziedziny wydają się więc konieczne w ofercie przedszkola!

 

Zajęcia mają na celu kształtowanie sprawności i zdolności motorycznych. W trakcie ćwiczeń dzieci uczą się skakać, biegać, poprawiają gibkość, zwrotność, zwinność, koordynację ruchową oraz szybkość reakcji. Z biegiem czasu nabywają również podstawowe umiejętności piłkarskie tj. 

 • prowadzenie piłki; 
 • „czucie” piłki;
 • strzały na bramkę.

W tworzonych zabawach i grach są ukryte konkretne zadania, dzięki którym dzieci uczą się podstawowych elementów techniki piłkarskiej.

Jest to dla nich dużo atrakcyjniejsza formuła niż klasyczne zestawy trenerskie. Zajęcia z piłki nożnej dla dzieci dostosowane są do wieku, poziomu rozwoju i sprawności oraz umiejętności ruchowych przedszkolaków. 

Co więcej, proponowane zabawy mają również wpływ na kształtowanie postaw dzieci – uczą przestrzegania norm, dyscypliny, reguł gry, współpracy, a także umiejętności pogodzenia się z przegraną. Doskonale wpasowują się więc w misję przedszkoli.

Masz pytania? Napisz – kliknij tutaj. 

 • Zajęcia sportowe prowadzone są na terenie Krakowa.
 • Odbywają się w Twojej placówce 1-2 razy w tygodniu. 
 • Czas trwania zajęć na jedną grupę to 30 minut.
 • W grupie może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. 
 • Jeśli w grupie znajduje się więcej niż dziesięcioro dzieci, to jest ona dzielona na pół.
 • Każda z grup ma również 30 minut zajęć

Gry i Zabawy

Wszechstronny rozwój dzieci! Poprzez zabawę zaszczepiamy radość do sportu i rozwijamy podstawowe zdolności motoryczne!
Napisz do mnie

Zajęcia z gier i zabaw mają na celu wszechstronny rozwój dziecka. Program został stworzony, aby zaszczepiać u dzieci różnorodne formy zajęć oraz gier i zabaw. Dzięki temu dziecko nie tylko rozwija podstawowe zdolności motoryczne, ale także umiejętności różnych dyscyplin sportowych. Zabawy i gry ruchowe są ważnym elementem edukacji fizycznej, ta forma zajęć nabiera szczególnego znaczenia w pracy z dziećmi o obniżonej sprawności fizycznej. Korzystnie wpływają na rozwój umysłowy dzieci i młodzieży oraz na kształtowanie ich woli i charakteru.

W trakcie gier i zabaw towarzyszy duże zaangażowanie uczuciowe i przeżywanie emocji, co zbliża dzieci do sportu. 

Na zajęciach dziecko poznaje różne dyscypliny sportowe tj. piłka nożna, koszykówka, siatkówka, taniec, gimnastyka. Co tydzień realizowana jest inna dyscyplina w formie gier i zabaw tj.

 • zabawy orientacyjno – porządkowe,
 • zabawy na czworakach,
 • zabawy i gry bieżne,
 • zabawy i gry rzutne,
 • zabawy i gry skoczne,
 • zabawy i gry kopne.

Ponadto rozwijane są wszystkie cechy motoryki (siła, szybkość, skoczność, zręczność, gibkość oraz wytrzymałość).

Wyrabiają u dzieci również cechy charakteru jak: systematyczność, wytrwałość, samodyscyplina i poczucie sprawiedliwości i odpowiedzialności.

Gry i zabawy uczą samodzielnego podejmowania zadań, jak i współpracy  w grupie. Dzieci uczą się również przestrzegania przyjętych norm i zasad oraz wygrywania, jak i przegrywania

 • Zajęcia sportowe prowadzone są na terenie Krakowa.
 • Odbywają się w Twojej placówce 1-2 razy w tygodniu. 
 • Czas trwania zajęć na jedną grupę to 30 minut.
 • W grupie może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. 
 • Jeśli w grupie znajduje się więcej niż dziesięcioro dzieci, to jest ona dzielona na pół.
 • Każda z grup ma również 30 minut zajęć

Wierzę, że razem możemy rozwinąć wspaniałe pokolenie młodych sportowców.

Od 2014 roku zajmuję się prowadzeniem programów sportowych dla dzieci. Moją misją jest  wspieranie najmłodszych w rozwoju oraz pomoc w odkrywaniu radości do sportu i aktywności fizycznej. Uważam, że życie nabiera sensu dopiero wtedy, gdy wnosi się wartość w życie innych ludzi i to staram się realizować w codziennej pracy z dziećmi. Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż połączenie rozwoju fizycznego z radością dziecka.

Dlaczego warto wybrać zajęcia sportowe dla Twojego przedszkola od Karoliny Dul?

Programy przyciągną uwagę rodziców, którzy chcą rozwijać pasję piłkarską i miłość do aktywności fizycznej swoich dzieci, a także pragną, aby ich dziecko było sprawne i zdrowe. 

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną trenerkę dzieci i kilkukrotną Mistrzynię Polski w futsalu – Karolinę Dul.

Jest to wyjątkowa atrakcja dla dzieci, w której mogą uwolnić nieco energii w trakcie ćwiczeń, a poprzez zabawę dodatkowo uczą się elementów ćwiczeń, w tym gry w piłkę nożną.

Wspólne treningi i zabawy pozytywnie wpłyną na kształtowanie postaw i wychowanie maluchów.

Zajęcia wyróżnią ofertę przedszkola na tle innych placówek poprzez duży wybór ciekawych aktywności dla dzieci z użyciem profesjonalnego sprzętu sportowego.

Nie czekaj i zapytaj o szczegóły już dziś!

Kliknij tutaj i zadaj mi pytanie.

3xWIN - wygrywają wszyscy!

Dzięki temu, że ktoś kiedyś pokazał mi różnorodne aktywności sportowe, mogłam wybrać taką, która była mi najbardziej bliska. Moje zajęcia z piłki nożnej, gimnastyki dla przedszkolaków oraz gier i zabaw łączą dbałość o rozwój fizyczny i umysłowy maluchów, świetną zabawę i miło spędzony czas oraz ciekawy sposób na przekazanie ważnych życiowych wartości. Skorzystają na nich zarówno dzieci, rodzice, jak i sama placówka przedszkolna. Wygrywają wszyscy – 3xWIN!

kim jestem?

01

Trener personalny

02

Trener piłki nożnej

03

Instruktor gimnastyki korekcyjnej

O mnie

Od dziecka interesowałam się piłką nożną – początki mojej sportowej pasji rozpoczęły się właśnie w przedszkolu. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, że już małe dziecko może coś polubić na tyle, że może to się stać jego sposobem na dorosłe życie. Dokładnie tak było ze mną. 

Aktywność fizyczna w wieku przedszkolnym doprowadziła mnie do miejsca, o którym wtedy nie śniłam i przerodziła się w sport zawodowy. Twoja placówka również może stać się iskrą do czyjejś wielkiej kariery!

Przez cały okres swojej pracy dojrzewałam, uczyłam się, podnosiłam swoją sprawność i  umiejętności, kształtowałam osobowość i charakter. Pasja, poświęcenie, wytrwałość, samodoskonalenie, współpraca, dyscyplina pozwoliła mi osiągać rzeczy wielkie. 

więcej informacji znajdziesz w zakładce [O MNIE].

Z moich zajęć sportowych dla dzieci skorzystały do tej pory m.in.:

 • Żłobek i przedszkole Fair Play Czarnochowice, Wieliczka Park;
 • Żłobek i przedszkole Fair Play ul.Dobrego Pasterza 52 Kraków;
 • Przedszkole Publiczne i Niepubliczny żłobek Fair Play k.Hoffmanowej 6 Kraków;
 • Żłobek i przedszkole Fair Play ul. Lipska 8 Kraków;
 • Niepubliczny Żłobek i Przedszkole ul. Goszczyńskiego 1, 30-724 Kraków
 • Kraina Piotrusia Pana ul.Władysława Jagiełły Wieliczka;
 • Kraina Piotrusia Pana ul.Ochota 15F Wieliczka.
 • Przedszkole Publiczne Wesoła Ciuchcia ul.Radzikowskiego 47
 • Niepubliczne Przedszkole sportowo-językowe Fair Play ul. Generała Włodzimierza Potasińskiego 10

Możesz dołączyć do tego grona zadowolonych placówek! Napisz do mnie wiadomość po więcej szczegółów! [Chcę wiedzieć więcej!]

Wybierz ciekawą formułę zajęć dla swoich podopiecznych. Przyciągaj rodziców atrakcyjną ofertą przedszkola. Zadbaj o nowoczesne postrzeganie Twojej placówki. Zarezerwuj wybraną formę zajęć dla dzieci z Karoliną Dul właśnie teraz!

Kliknij tutaj i skontaktuj się ze mną! 

Do usłyszenia!