Business

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz. Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż.

~Janusz Korczak

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

To jest nagłówek

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
Kliknij tutaj
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

The power of Online training

01

Trener personalny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis, id sagittis justo eli suscipit.

02

Trener piłki nożnej

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis, id sagittis justo eli suscipit.

03

Instruktor gimnastyki korekcyjnej

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis, id sagittis justo eli suscipit.

Współpraca z przedszkolami

Gimnastyka w przedszkolu

Lorem ipsum dolor sit amet, te has solet postea. Voluptua quaestio dissentias has ex, no eum aliquid tibique petentium

Piłka nożna w przedszkolu

Lorem ipsum dolor sit amet, te has solet postea. Voluptua quaestio dissentias has ex, no eum aliquid tibique petentium

Zajęcia sportowe gry i zabawy

Lorem ipsum dolor sit amet, te has solet postea. Voluptua quaestio dissentias has ex, no eum aliquid tibique petentium

we are MotivAQ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis, id sagittis justo eli suscipit. Aliquam erat volutpat. Integer finibus sem felis Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed auctor turpis eu arcu sagittis

Our method has been tested

5/5
“I wasn’t the biggest fitness guy, but thanks to MotivAQ I finally found an easy way to workout from home! The classes are easy to follow and go at a good pace.”
Korey Torres
5/5
“MotivAQ took me to the next level of my at-home exercising. The instructors are really top-notch, which is amazing considering the low cost of the classes!”
Terry Dennis
5/5
“Highly recommended! They have such a big variety of classes that I can always find something new and interesting for me based on what I’m in the mood for!”
Katy Gilmore

© 2021 All Rights Reserved.

Aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju dzieci. Nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale przede wszystkim umysłową – pomaga w radzeniu sobie ze stresem i krytyką, kształtuje odpowiednie wzorce zachowań, wpływa na pewność siebie w dorosłym życiu.

Współpraca z przedszkolami – wybierz zajęcia sportowe Karoliny Dul

Dzieci mają w sobie naturalną potrzebę ruchu i codziennie realizują ją podczas zabawy.  Aby rozładować dziecięcą energię i skierować ją na właściwe tory, stworzyłam dwa autorskie plany zajęć sportowych, które idealnie dopasujesz do programu nauczania Twojego przedszkola – Małpia Sprawność oraz Piłka Nożna dla dzieci. 

Jeśli zastanawiasz się, co może przekonać rodziców do pozostawienia pociech pod opieką w Twoim przedszkolu, być może będą to właśnie zajęcia sportowe dla dzieci mojego autorstwa!

Pozwól, że opowiem Ci więcej o Małpiej Sprawności i treningach piłki nożnej dla dzieci, które możesz wdrożyć w program swojego przedszkola już dziś!

Piłka nożna dla dzieci z Karoliną Dul – szczegóły programu treningowego

Piłka nożna to sport uwielbiany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Nic dziwnego, że jest tak bardzo popularny, a rodzice chętnie zapisują swoje maluchy na treningi piłkarskie. Zajęcia sportowe dla dzieci z tej dziedziny wydają się więc konieczne w ofercie przedszkola!

Przyciągnij tłumy chętnych, wybierając moje zajęcia z piłki nożnej dla dzieci.

Program sportowy oparty jest przede wszystkim na grach i zabawach, w których stopniowo wprowadzane są elementy piłkarskie. Głównym celem ćwiczeń ma być radość i uśmiech maluchów w czasie wspólnych treningów, a także rozbudzenie od najmłodszych lat fascynacji sportem.

Jak wyglądają zajęcia z piłki nożnej?

Jak wyglądają zajęcia z piłki nożnej?

Zajęcia mają na celu kształtowanie sprawności i zdolności motorycznych. W trakcie ćwiczeń dzieci uczą się skakać, biegać, poprawiają gibkość, zwrotność, zwinność, koordynację ruchową oraz szybkość reakcji. Z biegiem czasu nabywają również podstawowe umiejętności piłkarskie tj. 

 • prowadzenie piłki; 
 • „czucie” piłki;
 • strzały na bramkę.

W tworzonych zabawach i grach są ukryte konkretne zadania, dzięki którym dzieci uczą się podstawowych elementów techniki piłkarskiej. Jest to dla nich dużo atrakcyjniejsza formuła niż klasyczne zestawy trenerskie. Zajęcia z piłki nożnej dla dzieci dostosowane są do wieku, poziomu rozwoju i sprawności oraz umiejętności ruchowych przedszkolaków. 

Co więcej, proponowane zabawy mają również wpływ na kształtowanie postaw dzieci – uczą przestrzegania norm, dyscypliny, reguł gry, współpracy, a także umiejętności pogodzenia się z przegraną. Doskonale wpasowują się więc w misję przedszkoli.

Być może to właśnie w Twojej placówce swoje pierwsze zajęcia rozpocznie następca Roberta Lewandowskiego? Nigdy się tego nie dowiesz, jeśli nie wybierzesz programu sportowego dla dzieci od Karoliny Dul!

Masz pytania? Napisz – kliknij tutaj. 

Małpia sprawność, czyli najlepsze zajęcia sportowe dla dzieci w Twoim przedszkolu!

Program Małpia Sprawność w przyjazny i atrakcyjny sposób wzmacnia cały aparat ruchu malucha, przez co zapobiega powstawaniu wad postawy i innych ruchowych nieprawidłowości. W trakcie zajęć dziecko ćwiczy m.in. bieganie, rzucanie, czołganie się, koordynację ruchową oraz równowagę. A co najważniejsze z uśmiechem na twarzy! Podczas ćwiczeń maluchy uczą się również współpracy w grupie, dyscypliny, koncentracji oraz nabywają pozytywnego skojarzenia z ruchem i aktywnością.

Zajęcia z Małpiej Sprawności odbywają się w zmiennych formułach, dzięki czemu zajęcia są różnorodne, a dzieci chętnie biorą w nich udział. W trakcie treningu wykonujemy m.in.:

tory przeszkód, zabawy i gry zespołowe, wyścigi, zabawy z muzyką i wiele innych!

W tym celu wykorzystuję różnego rodzaju sprzęt sportowy, który dodatkowo uatrakcyjnia ćwiczenia, w tym:

piłki, obręcze, woreczki, materace, szarfy, tunele, jeżyki, poduszki sensomotoryczne i wiele innych. 

W trakcie zajęć dziecko ćwiczy m.in. bieganie, rzucanie, czołganie się, koordynację ruchową oraz równowagę. A co najważniejsze z uśmiechem na twarzy! Podczas ćwiczeń maluchy uczą się również współpracy w grupie, dyscypliny, koncentracji oraz nabywają pozytywnego skojarzenia z ruchem i aktywnością.

Małpia Sprawność to zajęcia ogólnorozwojowe połączone z elementami gimnastyki podstawowej. Gama różnorodnych ćwiczeń sprawia, że rozpala się miłość dzieci do aktywności fizycznej. Wybierz ten program dla swoich podopiecznych przedszkola teraz i pozwól im cieszyć się ruchem podczas pobytu w Twojej placówce.

Masz pytania ? Napisz.

Dlaczego warto wybrać zajęcia sportowe dla Twojego przedszkola od Karoliny Dul?

 • Programy przyciągną uwagę rodziców, którzy chcą rozwijać pasję piłkarską i miłość do aktywności fizycznej swoich dzieci.
 • Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną trenerkę dzieci i kilkukrotną Mistrzynię Polski w futsalu – Karolinę Dul.
 • Jest to wyjątkowau atrakcja dla dzieci, w której mogą uwolnić nieco energii w trakcie ćwiczeń, a poprzez zabawę dodatkowo uczą się elementów ćwiczeń, w tym gry w piłkę nożną.
 • Wspólne treningi i zabawy pozytywnie wpłyną na kształtowanie postaw i wychowanie maluchów.
 • Zajęcia wyróżnią ofertę przedszkola na tle innych placówek poprzez duży wybór ciekawych aktywności dla dzieci z użyciem profesjonalnego sprzętu sportowego.

Nie czekaj i zapytaj o szczegóły już dziś!

Kliknij tutaj i zadaj mi pytanie.

Gdzie i w jaki sposób odbywają się zajęcia ?

 • Zajęcia sportowe prowadzone są na terenie Krakowa.
 • Odbywają się w Twojej placówce 1-2 razy w tygodniu. 
 • Czas trwania zajęć na jedną grupę to 30 minut.
 • W grupie może uczestniczyć maksymalnie 10 osób. 
 • Jeśli w grupie znajduje się więcej niż dziesięcioro dzieci, to jest ona dzielona na pół.
 • Każda z grup ma również 30 minut zajęć

Kim jest Karolina Dul ?

Od dziecka interesowałam się piłką nożną – początki mojej sportowej pasji rozpoczęły się właśnie w przedszkolu. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, że już małe dziecko może coś polubić na tyle, że może to się stać jego sposobem na dorosłe życie. Dokładnie tak było ze mną. 

Aktywność fizyczna w wieku przedszkolnym doprowadziła mnie do miejsca, o którym wtedy nie śniłam i przerodziła się w sport zawodowy. Twoja placówka również może stać się iskrą do czyjejś wielkiej kariery!

Przez cały okres swojej pracy dojrzewałam, uczyłam się, podnosiłam swoją sprawność i  umiejętności, kształtowałam osobowość i charakter. Pasja, poświęcenie, wytrwałość, samodoskonalenie, współpraca, dyscyplina pozwoliła mi osiągać rzeczy wielkie. 

więcej informacji znajdziesz w zakładce [O MNIE].

Moje wykształcenie i doświadczenie:

 • Kilkukrotnie zdobywałam Mistrzostwo Polski w Ekstralidze Futsalu i dwukrotnie odbierałam brązowy medal Akademickich Mistrzostw Europy (EUG) w futsalu. Byłam zawodniczką na najwyższym szczeblu piłkarskim – ekstralidze piłki nożnej kobiet. 
 • Jestem absolwentką AWF Kraków na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacjami odnowy biologicznej i przygotowania motorycznego sportowców oraz absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku zarządzanie, ze specjalizacją zarządzanie w sporcie.
 • Od 2014 roku zajmuję się prowadzeniem programów sportowych dla dzieci. Moją misją jest  wspieranie najmłodszych w rozwoju oraz pomoc w odkrywaniu radości do sportu i aktywności fizycznej.

Dobieram metody ćwiczeń i środki adekwatne do wieku i potrzeb dzieci. Staram się, aby moje zajęcia odbywały się w sympatycznej i miłej atmosferze, a zabawy, ćwiczenia i gry były skuteczne i atrakcyjne dla maluchów. 

Uważam, że życie nabiera sensu dopiero wtedy, gdy wnosi wartość w życie innych ludzi i to staram się realizować w codziennej pracy z dziećmi. Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż połączenie rozwoju fizycznego z radością dziecka.

Wierzę, że razem możemy rozwinąć wspaniałe pokolenie młodych sportowców. 

Chcesz wiedzieć o mnie więcej?  – Zobacz tutaj!

Dzięki temu, że ktoś kiedyś pokazał mi różnorodne aktywności sportowe, mogłam wybrać taką, która była mi najbardziej bliska. Moje zajęcia z piłki nożnej dla przedszkolaków oraz Małpia Sprawność łączą dbałość o rozwój fizyczny i umysłowy maluchów, świetną zabawę i miło spędzony czas oraz ciekawy sposób na przekazanie ważnych życiowych wartości. Skorzystają na nich zarówno dzieci, rodzice, jak i sama placówka przedszkolna. Wygrywają wszyscy – 3xWIN!

Z kim już współpracuję?

Z moich zajęć sportowych dla dzieci skorzystały do tej pory m.in.:

 • Żłobek i przedszkole Fair Play Czarnochowice, Wieliczka Park;
 • Żłobek i przedszkole Fair Play ul.Dobrego Pasterza 52 Kraków;
 • Przedszkole Publiczne i Niepubliczny żłobek Fair Play k.Hoffmanowej 6 Kraków;
 • Żłobek i przedszkole Fair Play ul. Lipska 8 Kraków;
 • Niepubliczny Żłobek i Przedszkole ul. Goszczyńskiego 1, 30-724 Kraków
 • Kraina Piotrusia Pana ul.Władysława Jagiełły Wieliczka;
 • Kraina Piotrusia Pana ul.Ochota 15F Wieliczka.

Możesz dołączyć do tego grona zadowolonych placówek! Napisz do mnie wiadomość po więcej szczegółów! [Chcę wiedzieć więcej!]

Wybierz ciekawą formułę zajęć dla swoich podopiecznych. Przyciągaj rodziców atrakcyjną ofertą przedszkola. Zadbaj o nowoczesne postrzeganie Twojej placówki. Zarezerwuj wybraną formę zajęć dla dzieci z Karoliną Dul właśnie teraz!

Kliknij tutaj i skontaktuj się ze mną! 

Do usłyszenia!