Zdrowy trening to

Silne ciało, otwarty umysł i wielkie serce

Transform yourself

Bądź sprawny i zdrowy

Kiedyś chciałam być bardziej sprawna fizycznie, mieć wyrzeźbione ciało i dobrze wyglądać, tylko był jeden problem – pomimo, że byłam sportowcem, który na przestrzeni całej swojej kariery miał bardzo dużo kontuzji, to nikt mu nie powiedział, że większość wykonywanych ćwiczeń nie jest dla niego, lub robi je źle. Tym sposobem doprowadzało mnie to do kolejnych przeciążeń i kompensacji, co w efekcie spowodowało długie i przewlekłe kontuzje. Nikt mnie odpowiednio nie zdiagnozował i nie ukierunkował, aby mnie z tego dziadostwa wyciągnąć. Większość fizjoterapeutów nie szuka przyczyn kontuzji i to, mnie najbardziej martwi.

Z drugiej zaś strony, widzę setki ludzi, którzy idą na siłownię, ale bez jakiegokolwiek celu i planu. Przychodzą wybierają losowe ćwiczenia, pomachają hantlami, wejdą na jedną, drugą maszynę i to jest koniec. Z drugiej zaś widzę mnóstwo ludzi, którzy po prostu źle wykonują ćwiczenia co wpływa negatywnie na ich swoje stawy, kręgosłup, więzadła i mięśnie. Może nie zniszczą się od razu, ale na przestrzeni czasu wszystko da o sobie znać.

Transform yourself

Komu pomagam?

Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje wsparcia, motywacji, chciałaby zacząć się ruszać pod okiem trenera, nauczyć się odpowiednio ćwiczyć, zgubić zbędne kilogramy, wyeksponować swoją sylwetkę, poprawić sprawność fizyczną, to zapraszam cię do mojego świata. Świata w którym trening staję się przyjemnością, a nie koniecznością!

Dzięki pomocy trenera personalnego twój czas i wysiłek nie idą na marnę, a Ty wchodzisz na wyższy poziom swoich możliwości. Stworzę dla ciebie indywidualny plan treningowy uwzględniając twoje potrzeby i możliwości, a także przygotuję plan żywieniowy na miarę twoich potrzeb.

Możliwa współpraca stacjonarnie w Krakowie, oraz online!

Komu pomagam?

  • Osoby początkujące
  • Osoby średnio-zaawansowane
  • Sportowcy – piłka nożna
  • Dzieci (tylko stacjonarnie)

Trenuj ruch Buduj Ciało

Form of classes

Body Shaping

Forma treningu w której będziemy skupiać się na modelowaniu twojego ciała. Wszystko jednak zależy od tego co chcesz osiągnąć. Możemy zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej, zwiększyć masę mięśniową, skupić się na słabych ogniwach lub podkreśleniu danej partii mięśniowej.

Functional Trening

Wszechstronne wzmocnienie mięśni, uwalnianie bólu spowodowanego niewłaściwą pozycją ciała. Zwiększenie gibkości i zakresu ruchu w danych stawach, oraz poprawa sylwetki. Poprawa parametrów tj. siła, szybkość, wytrzymałość, koordynacja, moc. Nacisk na stabilizację centralną, która pełni rolę gorsetu dla twojego kręgosłupa. Praca nad równowagą, wytrzymałością mięśni głębokich, redukcją bólu i korygowaniem postawy. Stosowana w rehabilitacji, oraz w sporcie zarówno amatorskim jak i wyczynowym.

Stretching & Mobility

Skupiamy się na poprawie elastyczności i ruchomości twojego ciała. Zwiększamy zakresy w stawach, niwelujemy ból i przykurcze, oraz zabezpieczamy stawy przed kontuzją poprzez zwiększenie mobilności i stabilności.

Team Double

Trening we dwoje – to forma treningu w parze, co nie oznacza, że wykonujecie ćwiczenia ze sobą za ręce. Jest to forma, w której występuje chęć podnoszenia swoich możliwości w duecie. Wspólna praca, rywalizacja, wsparcie i motywacja sprawia, że efekty cieszę podwójnie.

Gymnastics for children

Trening dla dzieci od 4 roku życia, którego celem jest przeciwdziałanie rozwojowi wad postawy. Przygotuję dla twojego dziecka prewencyjny plan działania. Treningi odbywają się tylko stacjonarnie na siłowni, lub z dojazdem do twojego domu. Mogę przygotować dla ciebie plan i zestaw odpowiednich ćwiczeń, które będziesz mógł/mogła wykonać z dzieckiem w domu.

Trening Home

Trening bez potrzeby wychodzenia na siłownię. Nie musisz mieć specjalistycznego sprzętu. Wystarczy ci mata, gumy i trochę wolnej przestrzeni, a ja przygotuję dla ciebie plan, abyś mógł/a wykonać efektywną pracę całego ciała w domu.

Opinions

They trusted me

UWOLNIJ SWOJE CIAŁO

BĄDŹ SPRAWNY I ZDROWY