Zdrowy trening to

Silne ciało, otwarty umysł i wielkie serce

Bądź sprawny i zdrowy

Jeśli jesteś osobą, która potrzebuje wsparcia, motywacji, chciałaby zacząć się ruszać pod okiem trenera, nauczyć się odpowiednio ćwiczyć, zgubić zbędne kilogramy, wyeksponować swoją sylwetkę, poprawić sprawność fizyczną, to zapraszam cię do mojego świata. Świata w którym trening staję się przyjemnością, a nie koniecznością!

Dzięki pomocy trenera personalnego twój czas i wysiłek nie idą na marnę, a Ty wchodzisz na wyższy poziom swoich możliwości. Stworzę dla ciebie indywidualny plan treningowy uwzględniając twoje potrzeby i możliwości, a także przygotuję plan żywieniowy na miarę twoich potrzeb.

Możliwa współpraca stacjonarnie w Krakowie, oraz online!

Komu pomagam?

  • Osoby początkujące
  • Osoby średnio-zaawansowane
  • Sportowcy – piłka nożna
  • Dzieci (tylko stacjonarnie)

Co możemy razem zrobić ?

1.Poprawić ruchomość i stabilność stawów. Zniwelować ból i przykurcze, co zabezpieczy stawy przed kontuzją poprzez zwiększenie mobilności i stabilności.

2.Wszechstronnie wzmocnić mięśnie i uwolnić od bólu spowodowanego niewłaściwą pozycja ciała. Poprawić stabilizację centralną, która pełni rolę gorsetu dla twojego kręgosłupa.

3.Zniwelować słabe ogniwa poprzez trening funkcjonalny, który przełoży się na poprawę parametrów tj. siła, szybkość, wytrzymałość, koordynacja, moc.

4. Wyeksponować sylwetkę. Zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej lub zwiększyć masę mięśniową.

5. Poprawić sprawność ogólną twojego dziecka i zadbać o prawidłową postawę ciała.

Darmowe konsultacje

Zapisz się na 30 minutową, darmową konsultację i powiedz czego potrzebujesz, a ja postaram się doradzić i rozwiązać Twój problem.

Wybrany plan treningowy

Porozmawiamy o twoich potrzebach, dolegliwościach i słabych ogniwach. Wspólnie ustalimy, jaki plan dla Ciebie będzie najlepszym rozwiązaniem.

Indywidualny plan treningowy

Porozmawiamy o twoich potrzebach i celach sportowych, oraz o dolegliwościach z którymi się zmagasz. Ułożę dla Ciebie spersonalizowany plan treningowy z materiałami wideo.

Opinions

They trusted me

UWOLNIJ SWOJE CIAŁO

BĄDŹ SPRAWNY I ZDROWY